ingilizce grenmenin en ucuz yolu ucuz ingilizce eğitimi
cretsiz ingilizce seviye tespiti

ingilizceyi öğrenme yolu


Aşağıda bulunan "programdan yararlanma koşulları" programdan yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır. Ucuz İngilizce programından yararlanılması, bu koşulların dikkatlice okunup kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların  kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıkları anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve hizmetten yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

Ucuz İngilizce.com sitesi, ticari ve gayri ticari bölümler içeren bir sitedir. Ücretsiz seviye tespit  araması herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak hizmetin tamamından aktif şekilde yararlanmak için alınması gereken eğitim paketleri için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir. Ucuz İngilizce fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı üyelerinden de beklemektedir. Hiçbir kullanıcı fikri hakları ihlal edecek  şekilde Ucuz İngilizce 'den yararlanamaz. Yine, Ucuz İngilizce’nin isim hakkı, içeriği, tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının Ucuz İngilizce ile ilgili tüm faaliyetlerin tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı Ucuz İngilizce tarafından sonlandırılabilir.

Hizmet Şartları

Ucuz İngilizce herhangi bir sebep ve mazeret (teknik arıza ve aksaklık vs.) bildirmeden hizmeti durdurma veya ara verme hakkına sahip değildir, aksi takdirde hizmet alan kişinin iş bu sözleşmeye itirazı geçerli olacaktır.

Hizmet alan kişi dil seviyesi belli olana kadar herhangi bir doküman (e-kitap vs.) tarafına yollanmayacaktır. Dil seviyesi hafta içi her gün 12.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleştirilen 3-5 dakikalık ücretsiz konuşma ile belirlenecek, dokümanlar bu tarihten itibaren hizmet alan kişiye bir web sayfası üzerinden yollanacaktır.

Ucuz İngilizce dil eğitmenleri veya çalışanları hizmet alan kişi tarafından herhangi bir baskı, üslup bozukluğu, adap, terbiye ve ahlak kurallarına uygun olmayan yaklaşımlara maruz kaldıkları takdirde veya konuşmalarda din, politika vb. gibi konuşmaların yapılması durumunda Ucuz İngilizce iş bu sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

Hizmet alan kişi herhangi bir sebep ve mazeret bildirmeden üst üste 5 gün eğitim aramalarına katılmadığı takdirde Ucuz İngilizce vermiş olduğu hizmeti tek taraflı olarak durdurma hakkına sahiptir.

Ucuz İngilizce herhangi bir bildirim yapmadan eğitmen değiştirme hakkına sahiptir.

Hizmet alan kişi sözleşme imzalandığı tarihten itibaren 3 aylık bireysel hizmet bedelini peşin ödemeyi kabul eder.Ödeme  2 iş günü içerisinde hizmet alan kişi tarafından ödenmediği takdirde Ucuz İngilizce hizmeti tek taraflı olarak durdurma hakkına sahiptir.

Hizmet alan kişi hizmet ve sözleşme süresi boyunca hizmet aldığı iletişim bilgilerini (telefon, e-mail) Ucuz İngilizce yetkilisine bildirerek değiştirme hakkına sahiptir. Hizmet verilen paketler arasında paket değişikliği ya da süre değişikliği söz konusu değildir. Hizmet alan kişi derslerini başka bir kişiye devretme hakkına sahip değildir. Hizmet alan kişiden gelen bu tip talepler Ucuz İngilizce tarafından reddedilecektir.

Hizmet alan kişi eğitim saatinde skype çağrısına cevap vermediğinde görüşme süresince 3 defa daha aranır. Eğitmen öğrenciden yanıt alamazsa o günkü ders işlendi olarak kabul edilir ve diğer günlere eklenmez.

Öğrenci toplamda 6 ders erteleme hakkı ve 1 kez ders dondurma hakkına sahiptir. Maksimum 2 ay olabilir.

Ucuz İngilizce dersleri 3aylık olarak sunulmaktadır. Belirlenen periyotların başlangıç ve bitiş tarihleri aynı güne denk getirilir. Örneğin 10 Ocak tarihinde eğitime başlayan öğrenci 10 Nisan tarihine kadar eğitim alır. Bitiş tarihinin haftasonuna denk gelmesi durumunda bitiş tarihi olarak Cuma günü belirlenir. Ucuz İngilizce eğitim aralığında bulunan resmi tatil, özel günler sebebiyle oluşan tatil durumlarında ders vermeyi ve öğrencilere aylık belirli gün sayısı taahhüt etmez.  Banka Hesap Bilgilerimiz | Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | Sıkça Sorulan Sorular | Tüketici Yasası | Garanti, İptal ve İade Koşulları | İngilizce öğreniyorum | İngilizce Pratik | İngilizce Konuşma Kursu | Online İngilizce
  © 2011 Ucuz İngilizce.Com İngilizce Eğitimi Tüm Hakları Saklıdır.
  ucuza ingilizce öğren