ingilizce grenmenin en ucuz yolu ucuz ingilizce eğitimi
cretsiz ingilizce seviye tespiti

 


ingilizce öğrencilerimizingilizce öğrencilerimiz
Gönderim :16/02/2011

ingilizce öğrencilerimizGönderim :14/02/2011

ingilizce öğrencilerimizGönderim :12/02/2011


ingilizce öğrencilerimizGönderim :04/04/2011

ingilizce öğrencilerimizGönderim :21/09/2011ingilizce öğrencilerimizGönderim :14/02/2011

ingilizce öğrencilerimizGönderim :23/02/2011

ingilizce öğrencilerimizGönderim :16/04/2011


ingilizce öğrencilerimizGönderim :27/05/2011
Prof. Dr. Aysun İDİL MERDOĞAN / Ankara Üniversitesi  Halk Sağlığı Anabilim Dalı

Yaklaşık iki aydır devam ettiğim 'ucuz ingilizce' programı sayesinde, ingilizce pratiğimde çok olumlu gelişmeler oldu. Bence bu programın en önemli özelliği, ana dili ingilizce olan profesyonel öğretmenlerle çalışmaktı. Tüm derslerin kayıt edilmesi ve bu dersleri tekrar dinleyebilmek öğrendiklerinizi pekiştirmeye yardımcı oluyor. Bu kayıtları dinlediğinizde kaydettiğiniz aşamayı objektif olarak görmeniz mümkün.Bu programı büyük bir titizlik ve sorumlulukla yürüten 'Ucuz İngilizce' çalışanlarına teşekkür ederim.
Şule ATADAĞ / Elazığ Sarıcan İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı

Yıllardır öğrenmeye çalıştığım ama bir adım bile ilerleyemediğim İngilizce eğitimim için neredeyse ''son artık, bir daha uğraşmayacağım'' diyerek üye olduğum Ucuzingilizce. com benim için inanılmazı başardı. Bir tek kelimeyi bile ağzımdan zorla çıkaran ben, bir ay gibi kısa bir zamanda cümleler kurabilmeyi, bu cümlelerle kendimi ifade edebilmeyi başardım. ingilizce Çok kötü bir seviyedeyim, asla olmayacak diye düşünüyordum.ama  müthiş bir eğitim sistemi, oldukça yardımcı bir personel ve süper anlayışlı eğitmenlerle artık konuşmayı başarıyorum. Sistemin sağladığı inanılmaz değişim ve biraz da kendi çabasıyla ingilizce öğrenemeyecek hiç kimse yok bana göre. Bir eğitim yöneticisi olarak ucuzingilizce. com çalışanlarını ve büyük sabırlarından dolayı Amerikalı eğitmenlerimi kutluyor; ingilizce konusunda artık umudunu yitirmiş olanlara da ısrarla sistemi öneriyorum.
Uzm. Dr. Ramazan GÖZÜKÜÇÜK / Hisar Intercontinental Hospital

Ucuzingilizce programı ile kısa sürede ingilizce konuşma konusunda kendime güvenim geldi. Karşımda türkçe bilmeyen tamamen kendi anadili konuşan birisi olması beni ingilizce konuşma konusunda daha çok zorladı ve motive etti. Sürekli olması (hergün), heryerden internete girip programı kullanabilmek benim için avantajları. Genel olarak tavsiye ediyorum.Gül AKÇAKAYA / Tekirdağ Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Coğrafya Öğretmeni

Ben Gül Akcakaya, Bu sistemle 3 aydır çalışıyorum. İngilizcemin geliştiğini ve konuşurken kendime olan güvenimin arttığını görüyorum. Öğretmenlerin son derece nazik motive edici yaklaşımları başarıyı kesinlikle etkiliyor.

Ben eğitimciyim ve olumlu eleştirilerin öğrenci başarısını olumlu yönde arttırdığını biliyorum. Günlük yaşamda, zamanı iyi kullanmaya çalışırken evde bu sistemle ingilizce öğrenimi bence çok güzel bir imkan. Öğrencilerime bu sistemi kesinlikle tavsiye ediyorum. Zaten hepsi merakla benim ders calıştığımı görünce soruyorlar. İngilizce konuşamamak çok büyük bir eksiklik, insanı kısıtlayan, gelişimini engelleyen bir problem, problemin çözümüde artık bu sistemle kolay.
Dt. Mehmet Sait ÖZKAN

Doğrusunu söylemek gerekirse kursa kayıt yaptıracağımda "yararlı olur mu?" diye tereddütlerim vardı. Skype üzerinden olduğu için konuşmaları görüntülü sanmıştım, olmadığını öğrendiğimde biraz tereddüt ettim. Çünkü görüntülü olduğunda anlamak daha kolaydır. Ancak derslere başladıktan sonra hocanın da yardımı ile hiç sıkıntı çekmedim. Hocamdan çok memnun kaldım. Kursun çok faydalı olduğuna inanıyor , herkese rahatlıkla ve içtenlikle tavsiye ediyorum. Teknik bir problemde arkadaşların anında olayla ilgilenmeleri şirketinizin ciddiyetini göstermesi açısından taktire şayandır. Ayrıca arkadaşların iki-üç defa telefonla arayarak kursun nasıl gittiğini, birşey isteyip istemediğimi, memnun olup olmadığımı sormaları, bir kursiyer olarak bana büyük bir güven vermiştir.
Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
M. Furkan YÜCE / Hukuk Son Sınıf Öğrencisi

İngilizcemi ilerletmek için çeşitli kurslara gitmiştim. Ve sınıf ortamı derslerden sıkıldığım için özel hoca tutmaya karar vermiştim. Ama böyle oluncada çok maliyetli olduğunu gördüm. O sırada internette UCUZİNGİLİZCE sitesini gördüm. Biraz inceledikten sonra aradığım şeyden daha iyisini bulduğumu anladım. Cünkü hem internetin olduğu heryerde bu hizmette yararlanabiliyorum hemde amerikadaki hocalarla direk görüşme imkanı sağlıyor. Fikir Cok güzel. Etrafımdaki arkadaşlarımada tavsiye ediyorum. Çoğu kişi şu anda bu siteden eğitimine devam ediyor. Teşekkürler.
Melike İNKAYA / Kimya Mühendisi

Evde Skype ile katıldığım bu program çok işime geldi çünkü yoğunluktan dolayı kursa gitmek zor geliyordu. Şirkette her gün yurt dışı ofislerimiz ile İngilizce iletişim halindeyim, grammerde problemim yok ancak lokal aksanımı geliştirmek ve kelime havuzumu genişletmek istiyorum. Bu program sayesinde de her gün çeşitli konular ile pratik yaparak bunları sağlıyorum. Şiddetle tavsiye ederim!
Nurdan KENDİRLİ / Sosyal Hizmetler Uzmanı

Yaklaşık iki ay önce başladığım bu sistemde; ilk defa anadili İngilizce olan birisiyle birebir konuşma şansım oldu ve beni anladığını bilmek, öğreniyor olduğuma olan inancımı arttırdı. Düşünürken çok iyi konuşabileceğime inanırken, konuşmaya başladığımda sözcüklere dökmenin ne kadar zor olduğunu fark ettim ki bu kursun bana kattığı en önemli şeydir. Dil öğrenmenin bence en zor yanı, nasıl ve neden oluştuğunu bilemediğim, yanlış söyleme endişesi, komik duruma düşer miyim korkusu ile gelişen sosyal fobidir. Derslere başladıktan birkaç gün sonra eğitmenimin cesaretlendirmesi ile korkularımı ve endişelerimi bir yana bırakıp öğrenmeye odaklandım. Yanlış yapmanın öğrenmenin bir parçası olduğunu tekrar hatırlamak güzeldi. Ayrıca, günlük ders programında yer alan konulara ek olarak yaptığımız serbest konuşmalarda eğitmenimin bilgi ve deneyimleriyle işime kattığı yararı da belirtmek isterim. Aslında bu kurs benim için, hem öğrendiğim, hem pratik yaptığım hem de cesaretle konuşabildiğim müthiş bir deneyim hatta bir terapi. 
Bana kattığınız artılar için teşekkürler. 
Abdülkadir Kardeş / Adapazarı Anadolu Atatürk Lisesi. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni.

Ucuz ingilizce ile üç ay, günde 10 dakika çalıştım. Yaz tatilinden sonra da ucuz ingilizce ile çalışmaya devam edeceğim. Öğrencilerime de tavsiye ediyorum. Zamandan kazanıyorum ve evimde ders çalışabiliyorum. Dersimin sonuçlarını anında ekranımda görebiliyorum.
 

ücretsiz ingilizce seviyenizi tespit edelim
  Banka Hesap Bilgilerimiz | Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | Sıkça Sorulan Sorular | Tüketici Yasası | Garanti, İptal ve İade Koşulları | İngilizce öğreniyorum | İngilizce Pratik | İngilizce Konuşma Kursu | Online İngilizce
  © 2011 Ucuz İngilizce.Com İngilizce Eğitimi Tüm Hakları Saklıdır.
  ucuza ingilizce öğren