ingilizce grenmenin en ucuz yolu ucuz ingilizce eğitimi
cretsiz ingilizce seviye tespiti

 


ucuza ingilizce öğren


 
ucuza ingilizce öğren

Ucuz İngilizce Sistemi, Amerikalı eğitmenlerimizin skype üzerinden yaptıkları aramalarla sizlere ulaştığı, konuşma yoluyla  ingilizce öğreten  ve  gelişiminizi takip ettiğiniz öğrenci sayfasıyla destekleyen , online eğitim yöntemidir.

Yabancı dil kullanılmadıkça körelmekte ve unutulmaktadır. İngilizceyi geliştirmek için sürekli tekrar etmek gerekmektedir. İngilizcenin, konuşma yoluyla öğrenildiği gerçeğinden yola çıkarak oluşturulan sistemimiz ile özgüveniniz artması ve konuşmanızın akıcı hale gelmesi hedeflenmektedir.

ucuza ingilizce öğren

Eğitimlerimiz ABD‘de  bulunan merkezdeki  uzman  Amerikalı öğretmenler tarafından verilmektedir. Dersler skype ile hafta içi hergün saat 09.00-19.00 arasında seçeceğiniz bir zaman diliminde 10 ya da 20 dakikalık canlı görüşmelerle gerçekleşmektedir.

ucuza ingilizce öğren Arka planda oluşturulan öğrenci sayfasındaki online kitapçıklar, ses kayıtları vb. materyaller ile derslere hazırlanmanız ve gelişiminizi takip etmeniz sağlanmaktadır
 

ucuza ingilizce öğren

Eğitimde sürekli gelişmeyi sağlayarak; öğrenci merkezli  eğitim anlayışıyla,  ingilizceyi kısa sürede ve etkili bir şekilde öğretmeyi sağlamak.

ucuza ingilizce öğren

Öğrencilerini  geleceğe taşıyan  ve en çok tercih edilen ingilizce dil eğitim  programı olmak.

ucuza ingilizce öğren
ucuza ingilizce öğren

Ucuz İngilizce’nin eğitim kadrosu, ABD'de bulunan İngilizce eğitim merkezindeki, uzaktan eğitim konusunda güncel bilgi ve becerilerle donanmış,deneyimli ve anlayışlı uzman eğitmenlerden oluşmaktadır.

ucuza ingilizce öğren
Ucuz İngilizce için en büyük öncelik öğrencinin memnuniyetidir.Eğitim süresince öğrenci sürekli takip ile  desteklenerek , öneri ve istekleri dikkate alınır.Alınan geri bildirimlerle  sürekli  memnuniyet ölçümlenir.Ucuz İngilizce’nin bu ölçümlemeleri sonucunda elde ettiği memnuniyet oranı 2010 yılı dikkate alındığında % 96’dır.
 
  Banka Hesap Bilgilerimiz | Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | Sıkça Sorulan Sorular | Tüketici Yasası | Garanti, İptal ve İade Koşulları | İngilizce öğreniyorum | İngilizce Pratik | İngilizce Konuşma Kursu | Online İngilizce
  © 2011 Ucuz İngilizce.Com İngilizce Eğitimi Tüm Hakları Saklıdır.
  ucuza ingilizce öğren